Szkoły ZDZ

folio-img3Zapraszamy młodzież i dorosłych do nauki w szkołach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Tomaszowie Lubelskim. Oferujemy możliwość zdobycia wykształcenia ogólnego i zawodowego. Zajęcia organizujemy w systemie dziennym i zaocznym. Osoby, które wybierają szkoły ZDZ otrzymują szansę na uzyskanie atrakcyjnych i poszukiwanych na rynku pracy kwalifikacji zawodowych. Zaufało nam już ponad 600 tysięcy osób na przestrzeni 60 lat działalności.

Szkoły ZDZ kształcą młodzież w nowoczesnych i przyszłościowych zawodach. Uczniowie zdobywają nie tylko umiejętności fachowe lecz również otrzymują wiedzę o tym jak założyć i prowadzić własną firmę. Bogata działalność rekreacyjno – wychowawcza wyróżnia nasze szkoły spośród innych. Duża w tym zasługa doświadczonej kadry pedagogicznej, która nie szczędzi czasu na zajęcia pozalekcyjne z młodzieżą. Uczniowie uczestniczą w: pokazach mody, fryzur, kiermaszach gastronomicznych, festynach, imprezach okolicznościowych organizowanych dla społeczności lokalnej . Miarą sukcesów naszej szkoły są nasi Absolwenci , którzy podejmują dalsze kształcenie ,znajdują zatrudnienie oraz zakładają i prowadzą własne przedsiębiorstwa na rynku lokalnym oraz na terenie całego kraju.

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymogom rynku staramy się ciągle uatrakcyjniać ofertę edukacyjną oraz poszerzać ją o elementy organizacji czasu wolnego dla uczniów i słuchaczy.

Zapraszamy do naszych szkół: